Ania Rusowicz - zdjecie_zmniejszone.jpg

Aktualizacja 

Koncert Ani Rusowicz został przełożony na 4 kwietnia 2020 godz. 19.00.

Bilety zakupione w Kasie Centrum Kultury i Sztuki zachowują swoją ważność. 

Osoby, które zakupiły bilety przez internetowy system sprzedaży  Interticket.pl otrzymały zwrot środków na konto i muszą zakupić nowy bilet.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i do zobaczenia na koncercie.

----------------------------------------------------------------------------- 

„Zapraszam Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.” – tak o swoim koncercie mówi Ania Rusowicz

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty w sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

 

O płycie:

 „PRZEBUDZENIE” TO NAJNOWSZA DŁUGO WYCZEKIWANA PŁYTA ANI RUSOWICZ. ARTYSTKA TYM RAZEM SWÓJ ALBUM WYPRODUKOWAŁA SAMA. ZAINSPIROWANA PODRÓŻAMI M.IN DO NOWEGO ORLEANU NAGRAŁA MUZYKĘ Z ZESPOŁEM NA TZW. SETKĘ I PRZY UŻYCIU TAŚMY. RUSOWICZ JAK ZAWSZE CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRYM KLASYCZNYM SMAKIEM LAT 60tych i 70tych. TYM RAZEM ANIA ZAPROSIŁA DO WSPÓŁPRACY INSTRUMENTY DĘTE, KTÓRE NADAŁY KLIMAT BLUESOWO/FUNKOWO/ROCKANDROLLOWY W NIEKTÓRYCH MOMENTACH WRĘCZ PRZYPOMINAJĄCY KLIMAT JAMESA BROWNA CZY TEŻ OTISA REDDINGA. JAK ZAWSZE JEST TO SENTYMENTALNA PODRÓŻ DO LAT 60/70, TYCH KTÓRE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE BĘDĄ POWRACAŁY I KOJARZYŁY SIĘ Z PRAWDĄ I ŻYCIEM CZŁOWIEKA WYCHODZĄCEGO NAPRZECIW DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI ŻYJĄCEMU ZGODNIE Z NATURĄ.

 

Ania Rusowicz - Świecie stój 

 

Regulamin znizek CKiS - do pobrania

Co, gdzie, kiedy?

 • Ania Rusowicz - koncert przeniesiony na 4 kwietnia
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  04.04.2020, 19:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Bilety:
  60 zł przedsprzedaż,
  70 zł w dniu koncertu
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna