Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

LOGO GRY MIEJSKIEJ.png

WEJDŹ DO GRY I ODKRYJ TCZEW! Rusza „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest Gra Miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”. Poprzednia edycja cieszyła się zainteresowaniem, więc postanowiliśmy stworzyć kolejne zadania związane z naszym miastem. 


W przygotowaniu pytań pomagali nam przedstawiciele Fabryki Sztuk, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Skulteta, Radia Tczew, Telewizji TeTka, Fundacji Pokolenia oraz pasjonaci historii i uczestnicy pierwszej edycji Gry.


Głównym zadaniem uczestników Gry jest przejście trasy, składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem oraz miejsc ważnych na mapie miasta.


Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemierzając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania.

 

Gra Miejska jest grą terenową, więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz… telefon komórkowy, który przyda się do robienia zdjęć potrzebnych do zaliczenia zadań.

 

DLA KOGO GRA?

W Grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony.

  

ZGŁOSZENIA

Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz:

https://forms.gle/gHbRsB4Z7eMyWwGS6 

 

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.

UWAGA - Ilość uczestników jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 24 września włącznie.

W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

  

START GRY

Gra rozpoczyna się 26 września o godz. 12.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Centrum Kultury i Sztuki. Na wykonanie zadań są 24 godziny! Zakończenie Gry nastąpi w samo południe – 27 września – też w Centrum Kultury i Sztuki.

Zaczynamy! Czas start…

 


BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 dlatego też należy, przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z regulaminem GRY.

Co, gdzie, kiedy?

 • Gra Miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”
 • Co? Impreza
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  26.09.2020, 12:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Obowiązują zapisy.
  27.09.2020, 12:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Zakończenie Gry.
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 12.00 - 18.00
  Śr: 10 .00 - 15.00
  Cz: 12.00 - 18.00
  Pt: 10.00 - 15.00
  So, Nd: godzinę przed wydarzeniem artystycznym