Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

KOMUNIKAT nr 16 Starosty Tczewskiego z dnia 16 lutego 2021 r. w sprawie zmiany procedur przyjmowania wniosków do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w dniach od 22 do 26 lutego 2021 r. Z uwagi na wzmożoną liczbę składanych wniosków do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Starostwie Powiatowym w Tczewie w dniach od 22 do 26 lutego 2021 r. wyłącza się z użycia pojemnik dla dokumentów składanych w celu rejestracji pojazdów, który znajduje się przy wejściu do budynku.

KOMUNIKAT nr 16

Starosty Tczewskiego

z dnia 16 lutego 2021 r.

w sprawie zmiany procedur przyjmowania wniosków do Wydziału Komunikacji, Transportu
i Dróg w dniach od 22 do 26 lutego 2021 r.

Z uwagi na wzmożoną liczbę składanych wniosków do Wydziału Komunikacji, Transportu
i Dróg w Starostwie Powiatowym w Tczewie w dniach od 22 do 26 lutego 2021 r. wyłącza się z użycia pojemnik dla dokumentów składanych w celu rejestracji pojazdów, który znajduje się przy wejściu do budynku.

W tych dniach rejestracja pojazdów odbywać się będzie wyłącznie dla mieszkańców, którzy dokonali wcześniejszej rezerwacji internetowej i telefonicznej pod numerem telefonu
(58) 7734800 wew. 1

W każdej sprawie można uzyskać informację kontaktując się:

a) telefonicznie z pracownikami urzędu w godzinach przyjęć interesantów pod numerem telefonu:

(58) 7734800 wew. 1

b) za pośrednictwem poczty e-mail - adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax-u:
(58) 7734865

Informujemy, że podjęte przez nas działania mają na celu usprawnienie obsługi i zapewnienie wszystkim oczekującym, załatwienie ich spraw jak najsprawniej i możliwie
w jak najkrótszym czasie.

Jednocześnie przepraszamy za obecną trudną sytuację, która powinna zostać uregulowana
po wskazanym wyżej terminie.

Starosta Tczewski

Mirosław Augustyn