Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

orkiestra_jubileusz.jpg

10 lat Orkiestry Kameralnej Progress

W czasie deszczu dzieci się nudzą

 

Orkiestra Kameralna Progress nie zwalnia tempa! Tym razem jubilaci zapraszają Mieszkańców Tczewa na wieczór pełen wspaniałych muzycznych uniesień z dawką dobrego humoru!

W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się niecodzienny koncert pt. „W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Na program wieczoru złożą się ulubione, choć niekoniecznie powszechnie znane dialogi, łączące popularne piosenki z „Kabaretu Starszych Panów”. Kabaret który nie chłoszcze i nie piętnuje, uśmiecha się tylko i lekko ironizuje. Od strony muzycznej scenariusz zawierać będzie znane przeboje takie jak: „Shimmy szuja” „Rodzina”, „Prysły zmysły”, i oczywiście tytułową - „W czasie deszczu dzieci się nudzą” oraz piosenki mniej popularne jak: „Wesoły deszczyk”, „W słowach ślad”, „Drobne ogłoszenia”         czy nigdy nie wykonane - „Addio pomidory” w wersji - „Gołąbki w pomidorach” oraz polską wersję włoskiego przeboju „Ubóstwiam drakę”.

Tego wieczoru u boku Orkiestry Kameralnej Progress świętującej 10 – lecie swego istnienia wystąpią: Dorota Lulka – wokal, autorka scenariusza, Paweł A. Nowak – akordeon, „śpiew” oraz Maciej Sadowski – kontrabas, „śpiew”. Całość poprowadzi od pulpitu dyrygenckiego Szymon Morus – założyciel i dyrektor artystyczny Orkiestry.

 

Koncert dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

 

organizatorzy:

Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane, Miasto Tczew

 

sponsor:

Bank Spółdzielczy w Tczewie

 

patronat medialny:

Radio Tczew, Tv Tetka Tczew, Tcz.pl

Co, gdzie, kiedy?

 • 10 lat Orkiestry Kameralnej Progress - koncert pt. "W czasie deszczu dzieci się nudzą "
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  09.06.2019, 17:00
  Sala widowiskowa CKiS
  WSTĘP WOLNY
  Ilość miejsc ograniczona / bezpłatne wejściówki dostępne w kasie CKiS od 21 maja 2019r ./
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10:00 - 15:00
  Śr: 12:00 - 18:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 12:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godz. przed wydarzeniem