25 marca o godz. 19:00 zapraszamy na SLAM w ZAGŁĘBIU w Klubie Muzycznym CKiS. Wstęp wolny!

Zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w naszym Zagłębiu Artystycznym.

Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu.

Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu”). Karta zgłoszenia i regulamin są dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl .

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagrody:

  • dla zwycięzcy: 500 zł,
  • dla półfinalistów: 3 x 100 zł.


Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów.

Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny BOMITAK.

DOJAZD Z GDAŃSKA

Dojazd jest bajecznie prosty – najlepiej wsiąść do pociągu REGIO w kierunku południowym. Czas przejazdu to 20 minut! Dodatkową przyjemnością jest 15-minutowy spacer z Dworca PKP. Ostatni pociąg odjeżdża ok. 22.20.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępny na stronie www.ckis.tczew.pl

ORGANIZATOR

Centrum Kultury i Sztuki

ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew

Tel. 58/ 531 07 07

www.ckis.tczew.pl

www.facebook.com/ckistczew

https://www.instagram.com/kulturatczew/