Klimakterium 2: Menopauzy Szał powraca na scenę w Tczewie
Spektakl "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" to kontynuacja popularnej komedii, która zachwyciła tysiące widzów. Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar ponownie zapraszają na scenę pełną humoru, energii i życiowych refleksji.
  1. Powrót bohaterek z nowymi przygodami
  2. Świetne piosenki i choreografie
  3. Obsada pełna utalentowanych aktorek
  4. Bilety dostępne w kasie i online

Jeśli myśleliście, że temat klimakterium został już wyczerpany, to spektakl "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" udowodni, że jest inaczej. Stworzony na życzenie widzów, którzy chcieli śledzić dalsze losy znanych już bohaterek, spektakl wciąga widza w wir emocji, humoru i życiowych refleksji.

Ponad 1800 przedstawień pierwszej części, "Klimakterium...i już", pokazuje, że temat kobiecych problemów i przemian jest niewyczerpany. Bohaterki, które już nie są młode, ale pełne energii, powracają, by udowodnić, że menopauza to nie koniec życia, ale początek nowego etapu. „Klimakterium 2” to nie tylko przedstawienie – to prawdziwa terapia śmiechem, która pomaga nabrać dystansu do siebie i otaczającego nas świata.

Spotkanie odbywa się w pubie Maliny, gdzie bohaterki świętują jej urodziny. Do znanych już postaci dołączają nowe, takie jak Angela, która wnosi liryczną duszę do przedsięwzięcia. Wspólne świętowanie, rozmowy pełne śmiechu i zabawne dialogi sprawiają, że spektakl jest niezwykle żywiołowy.

Wspaniałe aranżacje muzyczne i zabawne teksty piosenek, które trudno przestać nucić, są integralną częścią spektaklu. Aktorki, które występują zamiennie, wnosiły do spektaklu coś niepowtarzalnego. Niektóre z nich znamy już z pierwszego przedstawienia, inne dołączyły do zespołu, ale każda z nich jest wyjątkowa i wnosi swoją energię na scenę.

Podczas spektaklu publiczność bawi się wyśmienicie. Zarówno panie, jak i panowie na widowni z entuzjazmem biją brawo i śpiewają razem z aktorkami. Spektakl pokazuje, że menopauza nie jest tematem tabu i można o niej mówić z humorem i lekkością.

Obsada (występują zamiennie):

Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska

Malina: Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Kozak

Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Panas, Ludmiła Warzecha

Angela: Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

Bilety na spektakl są dostępne w cenie 110 zł na balkony i loże oraz 120 zł na dół sali. Można je nabyć stacjonarnie w Kasie Biletowej CKiS lub telefonicznie pod numerem 534-989-340, a także online.


Wg inf z: Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie