Odbiór złomu z demontowanych przęseł Mostu Tczewskiego zapewniony
Dzisiaj, tj. 10 maja 2019 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tczewie została podpisana umowa na zbycie elementów rozbiórkowych Mostu Tczewskiego.

Zgodnie z harmonogramem etapu IIA przebudowy Mostu Tczewskiego, trwa przygotowanie do demontażu przęseł nurtowych. Dzisiaj została podpisana umowa na zbycie elementów rozbiórkowych Mostu Tczewskiego - demontowanych przęseł, które w przyszłości zostaną zastąpione przez nowe, stylizowane na wzór historycznych. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego najkorzystniejszą ofertę złożyła firma „WE-MET” Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta z Kamienicy Królewskiej. Według wstępnych szacunków, około 240m przęsło zawiera w sobie ponad 2130 ton stali.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.