Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

parasite plakat.jpg

W parku mieszczącym się przy Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się projekcja wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu pt. „Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

(opis dystrybutora)

 

Film ten zdobył uznanie nie tylko krytyków, ale również międzynarodowej publiczności. W ub. roku zdobył Oscara, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym w Cannes oraz wiele innych wyróżnień.

Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć tego oscarowego filmu, to koniecznie musi nadrobić zaległości, ponieważ kino koreańskie rzadko gości na naszych ekranach.

 

Uwaga!

Projekcje filmowe organizowane będą dla widzów w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym. Ze względu na ograniczenia ilość widzów nie może przekroczyć 100 osób, a sprzedaż biletów będzie odbywać się wyłącznie online.

 

 

Co, gdzie, kiedy?

 • KINO W PARKU – projekcja filmu „Parasite” reż. Bong Joon-ho.
 • Co? Film
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  14.08.2020, 20:00
  Park przy Centrum Kultury i Sztuki
  Bilety: 10 zł
  Ilość miejsc ograniczona.
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna