Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Informujemy, że Sekretariat Rady Państw Morza Bałtyckiego opublikował informację o planowanym naborze wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów (Project Support Facility, PSF) na rok 2021.

Maksymalna kwota dofinansowania projektu wynosi 65 tys. euro.

Wnioskodawcami mogą być m.in.osoby fizyczne, grupy, organizacje, instytucje, stowarzyszenia i przedsiębiorstwa, jak również członkowie Grup Eksperckich RPMB i podmioty współpracujące z tą organizacją.

Warunkiem ubiegania się o środki z PSF jest włączenie w projekt minimum dwóch, oprócz Polski, partnerów spośród państw członkowskich RPMB.

Mając na względzie aktualne wyzwania związane z sytuacją epidemiczną w regionie Morza Bałtyckiego, RPMB wskazała jako priorytet PSF w edycji 2021 wsparcie innowacyjnych rozwiązań wzmacniających odporność regionu poprzez promocję inkluzyjności i ochrony grup społecznych szczególnie narażonych na negatywne skutki epidemii koronawirusa.

Zgłaszane projekty mogą dotyczyć każdego z trzech długofalowych priorytetów RPMB:

  • tożsamość regionalna
  • zrównoważony i dobrze prosperujący region
  • bezpieczny i stabilny region.

Nabór wniosków do PSF w edycji 2021 zostanie przeprowadzony w terminie 15 lutego – 31 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące. warunków aplikowania znajdują się na stronie internetowej RPMB: www.cbss.org/psf. Aplikacje wraz z wymaganymi dokumentami należy we wskazanym terminie przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Data publikacji: 07-01-2021