Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.jpg

Zapraszamy na Poranki Filmowe! Ruszamy z nowymi propozycjami dla najmłodszych widzów.

W programie poranków znalazły się filmy zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnym. Będzie można obejrzeć najciekawsze dziecięce kino skandynawskie, a także zrealizowane w Polsce przygody Wikinga Tappiego.

Program Poranków to filmy animowane i filmy aktorskie, w nowym sezonie nie zabraknie bohaterów, których znacie z książek i seansów kinowych, jak np. Lassego i Maję oraz Pettsona i Findusa, którzy rozpoczną cały cykl filmem pt. „Pettson i Findus wielka wyprowadzka”.


UWAGA - Wydarzenia realizowane będą w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym.


„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu” (tyt. oryg. „LasseMajas detektivbyrå - Tågrånarens hemlighet”) reżyseria: Moa Gammel, Szwecja 2020

kategoria wiekowa 6+

Na tę premierę czekaliśmy chyba wszyscy! Najnowszy film o brawurowych detektywach, oparty na serii książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” autorstwa Martina Widmarka, wreszcie na polskich ekranach.

Tym razem do odnalezienia jest fortuna skradziona z pędzącego pociągu. Listę podejrzanych otwiera znany policji uciekinier z więzienia. Niespodziewanie pojawia się jednak ktoś, kto twierdzi, że ów poszukiwany jest niewinny. Lasse i Maja analizują fakty i zgromadzone dowody. Pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości. Sytuację dodatkowo utrudnia policja, która… zamyka biuro młodych detektywów! Tymczasem zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

 

 

 

Co, gdzie, kiedy?

 • Odwołane |Poranek Filmowy – projekcja filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”
 • Co? Poranek filmowy
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  21.02.2021, 11:00
  Sala widowiskowa CKiS
  10 zł dostępne w Kasie CKiS
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna

  W dniu wydarzenia artystycznego KASA czynna godzinę przed wydarzeniem.
  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl