Kicia Kocia ponownie w kinach – poranek filmowy dla dzieci w Tczewie
Zapowiedź nowego hitu dla najmłodszych! „Kicia Kocia w przedszkolu” niebawem w kinach!
  1. Animowana bohaterka Kicia Kocia powraca na wielki ekran z nowymi przygodami.
  2. Seans filmowy dedykowany najmłodszym, również w wersji przyjaznej sensorycznie.
  3. Reżyseria: Marta Stróżycka, premiera w Polsce zaplanowana na 26 kwietnia 2024 roku.
  4. Bez ograniczeń wiekowych - idealny wybór dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Kultowa postać z dziecięcych książek, Kicia Kocia, już wkrótce zawita do kin z kolejną porcją przygód. Tym razem, jej dzień w przedszkolu pełen będzie emocji i niespodzianek. Widzowie będą mieli okazję śledzić, jak Kicia i jej przyjaciele - Pasek, Adelka, i Julianek - radzą sobie z codziennymi wyzwaniami, jak nauka jazdy na rowerze czy budowanie szafki z dziadkiem.

Twórcy filmu, pod kierownictwem Marty Stróżyckiej, zadbali o to, aby mali widzowie mogli czerpać z seansu jak najwięcej radości. Specjalne seanse przyjazne sensorycznie zapewnią komfort dzieciom z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego, co jest istotnym aspektem tego projektu filmowego.

„Kicia Kocia w przedszkolu” to nie tylko rozrywka, ale i edukacja przez zabawę. Poprzez zabawne i pouczające sytuacje, film ma na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego najmłodszych. Reżyserka Marta Stróżycka, znana z poprzednich produkcji z serii o Kici Koci, ponownie udowadnia, że potrafi trafić w dziecięce serca i umysły.

Przypomnijmy, że dotychczasowe filmy o Kici Koci zgromadziły przed ekranami ponad 700 tysięcy widzów, co czyni tę serię jedną z najchętniej oglądanych przez dzieci w Polsce.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do wspólnego odkrywania świata Kici Koci w kinach. To doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, a także do wsparcia rozwoju młodego pokolenia poprzez wartościowy i dostosowany do ich potrzeb content filmowy.


Na podstawie: Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie