UM Tczew: Zapraszamy na zawody sprawnościowe przedszkolaków w II LO
W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, o godzinie 10:00, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję zmierzyć się w zawodach sprawnościowych. Zapraszamy wszystkich do hali sportowej przy II LO, gdzie przedszkolaki pokażą swoje umiejętności w rywalizacji pełnej energii i dziecięcej radości.
  1. Zawody rozpoczną się o 10:00 w hali sportowej II LO.
  2. W rywalizacji weźmie udział sześć przedszkoli z naszego miasta.
  3. Podczas zawodów dzieci będą pokonywać różnorodne tory przeszkód.
  4. Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta.

Zawody sprawnościowe to świetna okazja dla najmłodszych, by w zdrowym duchu współzawodnictwa rozwijać swoje umiejętności motoryczne. Mali sportowcy będą się zmagać z zadaniami wymagającymi nie tylko szybkości, ale także koordynacji i precyzji. To pierwsza tego typu próba dla wielu z nich, a wsparcie dorosłych może mieć ogromne znaczenie.

Organizacja takiego eventu to nie lada wyzwanie, które na szczęście wspierane jest przez lokalne szkoły, a także sponsora SportZajawka. Wszystko to sprawia, że dzień ten zapowiada się jako emocjonujące wydarzenie pełne sportowego ducha i dziecięcej radości.

Przyjdźcie i kibicujcie najmłodszym, które podejmą sportowe wyzwanie. Wasze brawa i okrzyki wsparcia z pewnością dodadzą im skrzydeł i uczynią ten dzień niezapomnianym. Zawody te to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również nauka gry zespołowej i zdrowego współzawodnictwa.


Według informacji z: UM Tczew