Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Nie zwlekaj, zaszczep się! Darmowe szczepienia przeciwko pneumokokom dla seniorów.
Nie zwlekaj, zaszczep się! Darmowe szczepienia przeciwko pneumokokom dla seniorów. Już po raz kolejny samorząd województwa pomorskiego i powiaty realizują wspólnie program szczepienia przeciw pneumokokom osób powyżej 65 roku życia z grupy ryzyka. Powiat Tczewski jest jednym z 15 powiatów, którego mieszkańcy będą mogli skorzystać z tego programu.

Nie zwlekaj, zaszczep się! Darmowe szczepienia przeciwko pneumokokom dla seniorów.

Już po raz kolejny samorząd województwa pomorskiego i powiaty realizują wspólnie program szczepienia przeciw pneumokokom osób powyżej 65 roku życia z grupy ryzyka.
Powiat Tczewski jest jednym z 15 powiatów, którego mieszkańcy będą mogli skorzystać z tego programu.

Ze szczepień będą mogli skorzystać pacjenci w wieku od 65 roku życia, leczeni z powodu chorób układu oddechowego, zameldowani na terenie poszczególnych powiatów województwa pomorskiego. Pacjent zgłaszający się na szczepienie zobowiązany będzie do przedstawienia dokumentu tożsamości potwierdzającego miejsce zameldowania oraz zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego przynależność do grupy ryzyka lub inną dokumentację na podstawie której będzie można potwierdzić przynależność do grupy ryzyka. Zaświadczenie lekarskie nie będzie wymagane, jeżeli z dokumentacji medycznej posiadanej przez podmiot wykonujący szczepienie będzie wynikać przynależność pacjenta do grupy ryzyka.

Szczepienia w naszym powiecie prowadzi Zespół Opieki Zdrowotnej „MEDICAL” Sp. z o.o. w trzech miejscowościach:
-TCZEW, UL. WOJSKA POLSKIEGO 5A tel. 58 501 01 01
-PELPLIN, UL. DWORCOWA 7 tel. 58 536 40 00
-GNIEW, UL.WITOSA 10 tel. 58 535 22 38