CKiS Tczew: Powitanie jesieni - rodzinna gra miejska i piknik rodzinny
Złotą porę roku będziemy witać artystycznie, różnorodnie i aż przez 2 dni! Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dla każdego przygotowaliśmy moc atrakcji.
Powitanie jesieni rozpoczniemy już 17 września. O godz. 16.00 startujemy z Rodzinną Grą Miejską Z przewodnikiem pod pomnikiem”.
Przygotowaliśmy rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, nie zabraknie zakodowanych zagadek czy rebusów. Wszystkie pytania w Grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki.
O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w naszej zabawie.
Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. Link do zapisów:
forms.gle/xwcWJ93gxcRmWTcWA
UWAGA - Ilość miejsc jest ograniczona!
Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem Gry. Czas na realizacje gry macie do soboty, 18 września do godz. 15.00.
Dla uczestników zabawy przewidujemy drobne nagrody! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Gry biorą też udział w losowaniu3 dodatkowych nagród voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 18 września ok. godz. 16.00 podczas plenerowego Powitania Jesieni w Parku za CKIS. Odbiór nagród voucherów możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losujemy kolejną osobę/drużynę.
18 września, po raz ostatni w tym sezonie, bawimy się w plenerze!
Start: godz. 15.00
Miejsce: Park za Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
W otoczeniu pięknych kasztanowców będziemy witać jesień twórczo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy. Będą kreatywne warsztaty, Zumba Kids i animacje przy muzyce, będą też dmuchańce :)
Na koniec całe rodziny zapraszamy na muzyczne powitanie jesieni, czyli koncert Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej. W programie set dla dzieci, połączony z muzycznymi zabawami oraz część koncertowa dla dorosłych.
Gdańska Orkiestra Ogrodowa to zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje muzykę francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką. Specjalizuje się w tematach filmowych, standardach muzyki popularnej i klasycznej.
Gra biesiadę oraz muzykę ludową. Zespół tworzą: Czesław Lisowski- akordeon, Halina Król- skrzypce, Marek Gisel- gitara basowa, Dawid Lisowski- perkusja, Marcelina Winczewska- wokal, Leszek Winczewski- wokal.
- Powitanie jesieni - rodzinna gra miejska i piknik rodzinny
- Co? Impreza
| __ | 17.09.2021, 16:00 |
|---|---|
| __ | Sala widowiskowa CKiS |
| __ | Start Gry Miejskiej. |
| __ | 18.09.2021, 15:00 |
|---|---|
| __ | Park za Centrum Kultury i Sztuki |
| __ | Rozpoczęcie Pikniku Rodzinnego. Wstęp wolny |
- Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
Wt: 12:00 - 18:00
Śr: 10:00 - 15:00
Cz: 12:00 - 18:00
Pt: 10:00 - 15:00
So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym
Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl
Centrum Kultury i Sztuki,
ckis.tczew.pl/wydarzenie/powitanie-jesieni-rodzinna-gra-miejska-i-piknik-rodzinny
Ostatnie Artykuły

Zniknęły setki czekolad i kawa - policyjny trop zaprowadził do 34-latka

Tczew szykuje bajkowy festyn nad Wisłą - Disney, sport i eksperymenty

Whisky z półek, cios w ochroniarza - 25-latek wpadł po poszukiwaniach

Kaszubski kosmos w Tczewie - scena, która otwiera drzwi do Pomorza

Licealiści biorą scenę na próbę - wieczór z muzyką i sercem
![[PIŁKA RĘCZNA] Sambor Latocha Agropom Tczew – MKS Grudziądz 18:42 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa A)](/images/mecz/thumbnails/sambor-latocha-agropom-tczew-mks-grudziadz-25042026-1842.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Sambor Latocha Agropom Tczew – MKS Grudziądz 18:42 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa A)

Seniorzy z Tczewa mają zyskać nowe zniżki. Firmy mogą wejść do programu

Scena dla poetów w Tczewie. Startuje konkurs „O jeden most”

Szpital św. Wincentego a Paulo wraca do opowieści o dawnym Tczewie

Pijany i na narkotykach wpadł w Tczewie - marihuana była też w mieszkaniu

Rodzinne Duety w CKiS - koncert, który łączy pokolenia i głosy

Tczew posłuchał o odwadze - i bibliotekach, które prowadzą ludzi

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

