XXI Festiwal Grzegorza Ciechowskiego 2022_grafika.png

Festiwal będzie trwał tylko jeden dzień, ale będzie pełen muzyki Republiki i Grzegorza Ciechowskiego. Przedstawionych zostanie kilka nowych projektów m.in. Sławka Ciesielskiego i Tymona Tymańskiego. 

Ze względu na wysoki poziom przesłanych materiałów muzycznych wybranie najciekawszych, najlepszych propozycji konkursowych było trudnym zadaniem dla jurorów. 

Tym, którym nie udało się zapraszamy za rok. Dziękujemy za udział, zaangażowanie i chęć zmierzenia się z twórczością Grzegorza Ciechowskiego. Wiemy, że wymaga to sporej pracy i wytrwałości. - zauważa organizator, Józef Golicki (Agencja Impresaryjna "Pop&Art").

A oto finałowa „8”: Kajoa, Kosmodrom, MadRise, Mapa, OS.SO, Pasażer, Pola Coelho, Vestige.

 

W tym roku tak samo jak podczas kilku wcześniejszych Festiwali będziemy korzystali z pomocy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Wszystkie koncerty odbędą się w tej instytucji. Do naszej dyspozycji kierownictwo placówki przekazało wszystkie dostępne sale i pomieszczenia oraz urządzenia techniczne. Wspierać nas będą również pracownicy instytucji. Dziękujemy za otwartość i wszechstronną pomoc. Mam nadzieję, że wszystko to przyczyni się do zorganizowania koncertów, które na długo pozostaną w pamięci ich uczestników, słuchaczy i fanów. - mówi Józef Golicki 

 

Szczegóły na plakacie. 

Co, gdzie, kiedy?

 • In Memoriam XVI Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego - koncert finałowy
 • Co? Przegląd muzyczny
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  27.08.2022, 18:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Bilety: 10 zł
  Dodaj do kalendarza Google
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 10:00 - 14:00
  Śr: 10:00 - 14:00
  Cz: 10:00 - 14:00
  Pt: 10:00 - 14:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl