UM Tczew: Obwieszczenie Starosty Powiatu Tczewskiego
Starosta Powiatu Tczewskiego działając na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2022 r. poz. 2000, 2185) w związku z art. 34a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2021 r. poz. 2351, z 2022 r. poz. 88, 1557, 1768, 1783, 1846) zawiadamia, że 2 grudnia 2022 r. wydał decyzję nr 1.108.2022 (znak sprawy WB.6740.1.108.2022) o pozwoleniu na budowę wieży jako telekomunikacyjnego obiektu budowlanego wraz z instalowaniem na niej urządzeń technicznych (instalacji radiokomunikacyjnej o nr BT40823 TCZEW MALINOWSKA TEMP, antenowych konstrukcji wsporczych, osprzętu i urządzeń zasilających) oraz wolnostojących szaf telekomunikacyjnych wraz z urządzeniami zasilającymi, na terenie działek nr 6/4 i 6/11, obręb ewidencyjny 2 [0002], jednostka ewidencyjna Tczew M [221401_1].
W związku z powyższym informuje się, że w terminie 14 dni od daty opublikowania niniejszego obwieszczenia można zapoznać się z treścią decyzji oraz z dokumentacją sprawy w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Tczewie, ul. Piaskowa 2, I piętro, pokój nr 124 (tel. nr 58 77-34-888). Godziny przyjmowania klientów w Wydziale Budownictwa: poniedziałek 7.30-12.00, wtorek 7.30-15.30, środa 7.30-12.00, czwartek 7.30-16.30, piątek 7.30-14.30.
WB.6740.1.108.2022; Towerlink Poland Sp. z o.o.; budowa stacji bazowej BT40823 TCZEW MALINOWSKA dz. nr 6_4 i 6_11 TEMP dec_1
Urząd Miejski w Tczewie,
wrotatczewa.pl/obwieszczenie-starosty-powiatu-tczewskiego/
![]()
Ostatnie Artykuły

Od 10 osób do 300 kamer. Tczewska Straż Miejska ma 35 lat

Wrzesień w bibliotece będzie pełen spotkań, opowieści i twórczego działania

Seria kradzieży w sklepach i narkotyki. 28-latek z zarzutami

21 nauczycieli w Tczewie otrzymało awans na stopień mianowanego

Tczewianie wskażą, które działania klimatyczne powinny ruszyć jako pierwsze

Atak na Tczew rozpoczął się o 4.34. Pamięć o obrońcach mostów

Nowy blok przy Szymborskiej i Bałdowskiej. Jest termin uwag

Kask obowiązkowy dla młodych rowerzystów. Co przed drogą do szkoły w Tczewie

Tczewscy policjanci podsumowali wakacje. Padły konkretne liczby

Rozwód z alkoholikiem – jak udowodnić uzależnienie i winę małżonka przed sądem?

Przemoc domowa a postępowania rodzinne — jakie środki ochrony przewiduje prawo?

Miał sądowy zakaz, a mimo to prowadził Passata. 40-latek zatrzymany w Tczewie

Miał trzy promile i ruszył skuterem - 40-latek stanie przed sądem

Warsztaty artystyczne w Tczewie. Opłata zdecyduje o miejscu
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Gminy Tczew - kontakt, godziny i dyżury
- Apteki w Tczewie - godziny otwarcia, dyżury, apteka całodobowa
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tczewie - kontakt, godziny i zakres działania
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Tczewie - kontakt, godziny, procedury
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Morzeszczynie - kontakt, godziny, zasiłki
- Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - kontakt, BOK, działy i e-usługi
