2023-03-25 SLAM POETYCKI_grafika.png

Zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w naszym Zagłębiu Artystycznym.

Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu. Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

 

Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu”). 

Karta zgłoszenia i regulamin

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nagrody:

 • dla zwycięzcy: 500 zł,
 • dla półfinalistów: 3 x 100 zł.


Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów.

 

Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny BOMITAK.

 
DOJAZD Z GDAŃSKA

Dojazd jest bajecznie prosty - najlepiej wsiąść do pociągu REGIO w kierunku południowym. Czas przejazdu to 20 minut! Dodatkową przyjemnością jest 15-minutowy spacer z Dworca PKP. Ostatni pociąg odjeżdża ok. 22.20.

Co, gdzie, kiedy?

 • Slam w Zagłębiu
 • Co? Wydarzenie
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  25.03.2023, 19:00
  Klub Muzyczny CKiS
  Wstęp wolny
  Dodaj do kalendarza Google
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl