Jak kupić dobre kremy przeciw rozstępom?

Rozstępy to nic innego jak pasma, czyli blizny, powstałe w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry. Istnieją dwie fazy, zapalna i zanikowa. Dopóki skóra jest jeszcze w fazie pierwszej, kiedy wrzeciona przyjmują postać sinoczerwonych obrzęków łatwo można się z nimi uporać. Warto zatem pamiętać o właściwej profilaktyce skóry. Dobrym wyborem są kosmetyki przeciw rozstępom.

Jaki będzie najskuteczniejszy preparat przeciw rozstępom?

Jaki produkt na rozstępy wybrać: krem przeciw rozstępom czy może balsam? Przy podejmowaniu decyzji warto zwrócić uwagę na etykietę produktu, ocenę konsystencji, szczegółowe przejrzenie składu oraz zabezpieczenia. Które naturalne składniki aktywne warto uwzględnić? Oto kilka sugestii:

  • Ekstrakt z żeń-szenia właściwego – działa antyoksydacyjnie, wzmacniająco, regeneracyjnie, a dodatkowo wyrównuje koloryt. Wzmacnia krążenie krwi w komórkach skóry.

  • Ekstrakt z kociego pazura, znany również jako czepota puszysta – poprawia mikrokrążenie, chroni przed starzeniem, pobudza procesy naprawcze w tkankach. Co ważne wzmacnia skórę i przyspiesza jej regenerację.

  • Proteiny jedwabiu – substancja wypełnia ubytki w skórze, zapewnia pożądaną elastyczność oraz jędrność. Działa przeciwstarzeniowo, ochronnie, nawilża i chroni przed utratą wilgoci.

  • Ekstrakt z bylicy bożego drzewka – wzmacnia i tonizuje skórę.

  • Kofeina – intensywnie detoksykuje, drenuje oraz oczyszcza skórę z toksyn. Stymuluje włókna kolagenu do odbudowy. Doskonale wygładza, ujędrnia, pobudza mikrokrążenie.

  • Ekstrakt z bluszczu pospolitego – wzmacnia naczynia krwionośne. Jest nośnikiem dla innych aktywnych substancji.

  • Ekstrakt z ruszczyka kolczastego – wzmacnia i uszczelnia ściany komórek skóry, jak również hamuje ich ponowne niszczenie.

Efektywny krem przeciw rozstępom od Verdelove

Efektywny krem przeciw rozstępom od Verdelove

Poniżej przedstawiamy kremy przeciw rozstępom, które bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Można je stosować przy skłonnościach do alergii czy podrażnień. Szybko się rozprowadzają i wnikają w skórę. Są wyjątkowo skuteczne i bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają badania:

  • Strialys – serum przeciw rozstępom bogate w kofeinę, ekstrakt z kociego pazura ekstrakt z bluszczu pospolitego i proteiny jedwabiu, przeciwdziała starzeniu się skóry, niweluje świeżo powstałe rozstępy, dodatkowo ujędrnia, wygładza oraz odżywia ciało.
  • Lanimes – to wyjątkowe serum przeciw rozstępom zawiera takie składniki jak: ekstrakt z bylicy bożego drzewka, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, kofeina czy dipalmitynian hydroksyproliny, szybko likwiduje rozstępy. Widocznie poprawia gęstość i elastyczność skóry, zabezpiecza ją przed powstawaniem nowych rozstępów, nawilża i wzmacnia skórę.

Obydwa kosmetyki przeciw rozstępom od Verdelove skutecznie likwidują powstałe problemy i wpływają na poprawę kondycji skóry.

Produkty kupisz na: https://verdelove.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-do-ciala/kremy-na-rozstepy/

kosmetyki przeciw rozstępom Strialys

Marka Verdelove – prosto z natury!

Marka Verdelove to polski producent dermokosmetyków na problemy skórne. Czyni wysiłki, by jak najwięcej korzystać z naturalnych substancji aktywnych. Chętnie współpracuje z dermatologami, ponadto kosmetyki marki Verdelove poddane są niezależnym badaniom aplikacyjnym. Dokonaj zakupów na stronie internetowej verdelove.pl.

Dermokosmetyki od Verdelove kupisz również na stronie internetowej DR.MAX.

Dermokosmetyki od Verdelove