Dyżur inspektorów pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tczewie
W połowie lipca 2025 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie odbędzie się dyżur przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy. Wydarzenie to umożliwia mieszkańcom regionu bezpośredni kontakt z inspektorami, którzy udzielą informacji i porad dotyczących różnych aspektów prawa pracy.
Termin i miejsce
Dyżur zaplanowano na dwa dni: 15 i 16 lipca 2025 roku, w godzinach od 9:30 do 13:30. Spotkanie odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy, mieszczącym się przy Aleji Solidarności 14A w Tczewie.
Zakres oferowanych porad
Podczas dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł skonsultować swoje wątpliwości związane z prawem pracy. Oferta skierowana jest do trzech głównych grup:
- Osoby bezrobotne – informacje na temat praw i obowiązków w zakresie zatrudnienia, legalnej pracy tymczasowej, umów cywilnoprawnych oraz sposobów reagowania na nieuczciwe oferty pracy.
- Pracujący – wyjaśnienia dotyczące czasu pracy, nadgodzin, przerw, zasad wypłat i wynagrodzeń, a także praw w sytuacjach spornych oraz kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy.
- Pracodawcy – porady dotyczące legalnych form zatrudniania, obowiązków w zakresie BHP, przygotowania do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz zatrudniania cudzoziemców zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Organizator
Dyżur jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Tczewie.
Ostatnie Artykuły

Pchli Targ wraca na tczewskie Stare Miasto. Zgłoszenia wciąż trwają

Rekordowy Parkrun w Tczewie - policjanci wbiegli w jubileuszowy tłum

Towar za 900 zł zniknął z dyskontu - kryminalni szybko zamknęli sprawę

Pelplin pod policyjną kontrolą - zlot przeszedł bez poważnych incydentów

Tomasz Raczek i „Lot nad kukułczym gniazdem” - wieczór, który zostaje
![[PIŁKA RĘCZNA] KPR Fit Dieta Żukowo – Sambor Latocha Agropom Tczew 49:24 w 23. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa A)](/images/mecz/kpr-fit-dieta-zukowo-sambor-latocha-agropom-tczew-18042026-4924-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] KPR Fit Dieta Żukowo – Sambor Latocha Agropom Tczew 49:24 w 23. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa A)

W Tczewie szykuje się zmiana w ratuszu. Hanna Ciesielska-Golicka obejmie ważną funkcję

Tczewskie nagrody dla kultury i sportu trafiły do twórców i trenerów

Jakub Bączykowski w Tczewie - wieczór o emocjach, codzienności i teatrze

E.SENS w CKiS - elektronika z rockowym pazurem podbije Tczew

Kaskadowy pomiar w Tczewie - 58 kierowców wpadło na prędkości

Tczewskie zabytki dostaną głos - MBP pokaże książkę pisaną przez uczniów i naukowców

Sprzęt dzielnicowego zrobił furorę w przedszkolu w Swarożynie

