Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Tczewa i gminy wiejskiej Tczew w wieku od 35 do 64 lat do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków EFS : "STOP CUKRZYCY - program profilaktyki cukrzycy typu 2 na terenie powiatu tczewskiego" .

Zadbaj o swoje zdrowie - sprawdź czy masz cukrzycę typu 2 lub stan przedcukrzycowy. Osoby zagrożone cukrzycą otrzymają bezpłatne wsparcie w postaci:

- wykonania bezpłatnego badania przesiewowego: doustnego testu obciążenia glukozą (OGTT) lub w przypadku braku zgody pacjenta na wykonanie testu OGTT oznaczenie glikemii na czczo,

- konsultacji lekarskiej i dietetycznej,

- udziału w programie edukacyjnym dotyczącym interwencji przeciwcukrzycowej.

Zgłoś się do bezpłatnego programu profilaktyki cukrzycowej.
Wejdź na stronę Portalu Pacjenta https://pacjent.przychodniarogowscy.pl/login i wypełnij krótką ankietę FINDRISK. Po jej wypełnieniu otrzymasz dalsze wskazówki.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z Punktu Informacji Diabetologicznej znajdującego się w Tczewie na ul. Jasia i Małgosi 8/4 (gabinet nr 7), czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30. Telefon do Punktu 58 530 30 31, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat projektu:https://fundusze.powiat.tczew.pl/projekty-z-rpo-wp-3/projekt-stop-cukrzycy-program-profilaktyki-cukrzycy-typu-2-na-terenie-powiatu-tczewskiego.html

Załącznik: „Regionalny Program Polityki Zdrowotnej dotyczący prewencji typu 2”.

Załączniki