Firmy sprzątające z woj. pomorskiego, które warto sprawdzić

Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu przed świętami? A może wynajmujesz biuro i nie masz czasu zajmować się ścieraniem kurzy i myciem podłóg? Nie martw się, firma sprzątająca cię w tym wyręczy. Sprawdź, gdzie w województwie pomorskim możesz jej szukać.

1. Yes Czysto

Firmę sprzątającą Yes Czysto znajdziesz w Gdańsku, choć, oczywiście, swoje usługi oferuje nie tylko na terenie tego miasta. Podstawową usługą jest sprzątanie i utrzymanie czystości, aczkolwiek w ofercie znajdują się też bardziej zaawansowane prace, jak sprzątanie po remoncie, mycie okien na wysokościach, ozonowanie, czy doczyszczanie ekstremalne.

Sprzątanie zlecone firmie Yes Czysto to na pewno wybór jakości i doświadczenia, ponieważ na rynku jest już od 9 lat i stale inwestuje w szkolenia dla pracowników. Z jej usług możesz korzystać jednorazowo lub regularnie, opłacając abonament miesięczny, kwartalny lub roczny.

2. Alpimor

Niedaleko Gdańska, bo w Sopocie, znajdziesz firmę sprzątającą Alpimor. Tam mieści się jej główna siedziba, aczkolwiek warto wiedzieć, że przedstawiciele Alpimor działają w kilku miastach na terenie Polski.

Oferta tej firmy jest bardzo szeroka. To m.in. sprzątanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie dachów, mycie i czyszczenie elewacji, a także utrzymanie czystości w obiektach o różnym przeznaczeniu, jak hale produkcyjne, biura, magazyny, salony samochodowe, czy obiekty handlowe. W zależności od specyfiki obiektu zakres prac jest dopasowywany do potrzeb klientów.

3. Błysk

Jeśli mieszkasz w Tczewie lub w okolicy, możesz skorzystać z usług firmy sprzątającej Błysk, która może pochwalić się dwudziestodwuletnim doświadczeniem. Obsługuje obiekty z całego województwa pomorskiego, świadcząc im takie usługi jak mycie i zamiatanie podłóg, mycie okien, odkurzanie zabrudzeń przemysłowych, sprzątanie hal produkcyjnych oraz dezynfekcja pomieszczeń. Oferta wykracza też poza sam budynek i obejmuje pielęgnację terenów zielonych oraz sprzątanie terenów zewnętrznych.

Dzięki swojemu doświadczeniu firma Błysk wie również, jakie sprzęt mechaniczny oraz profesjonalna chemia jest najbardziej skuteczna i wydajna.

4. ProClean

ProClean to firma oferująca usługi porządkowe m.in. na terenie Trójmiasta oraz okolic, przy czym jej siedziba mieści się w Gdyni. Zajmuje się sprzątaniem biur, osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych, powierzchni handlowych i magazynowych. Możesz zamówić u niej mechaniczne lub ręczne odśnieżanie chodników i placów, utrzymanie terenów zielonych oraz sprzątanie po remontach. W przypadku hal, magazynów i innych obiektów przemysłowych, ciekawą ofertą będzie z pewnością mechaniczne czyszczenie posadzek. Usługi te mogą być wykonywane w trybie abonamentowym.

5. Iwent

Iwent to serwis sprzątający oferujący sprzątanie biur oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Zajmuje się kompleksowym utrzymywaniem czystości m.in. w obiektach biurowych, instytucjach finansowych, obiektach państwowych i samorządowych. Przed podjęciem współpracy z Iwent, dokonywana jest bezpłatna wycena z pisemnym potwierdzeniem oferty. Jedynym ograniczeniem jest to, że ta firma działa wyłącznie na terenie Trójmiasta.