Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Grudniowe serenady_fb.jpg

Grudniowe serenady...

PREMIERA w TV TETKA Tczew 24 grudnia 2020 godz. 18:00

Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie serdecznie zapraszają na premierową transmisję koncertu, zarejestrowanego w sali widowiskowej CKiS w Tczewie bez udziału publiczności.

W programie koncertu znajdą się się m.in. słynne Concerto Grosso „Na Boże Narodzenie” Arcangello Corellego oraz najpiękniejsze kolędy i pastorałki nawiązujące do czasu radosnego oczekiwania. Do wspólnego kolędowania zaprasza dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Progress – Szymon Morus.

 


„ Program wszystkich koncertów przygotowujemy dla Państwa z największą pieczałowitością, dbając o każdy najmniejszy szczegół, by każde spotkanie z nami było dla Państwa szczególnym wydarzeniem. Koncert Bożonoradzeniowym jest również taką wlaśnie okazją, by oderwać się od przedświątecznego zgiełku, nieustannej gonitwy i walki z brakiem czasu. W imieniu całej Orkiestry składam Państwu – naszym drogim Tczewskim Melomanom wypełnionych radością i miłością Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil pośród rodzinnego ciepła oraz wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2020 ”.

 

Wykonawcy:

 • soliści Orkiestry Kameralnej Progress
 • Maciej Zakrzewski - fortepian

Koncert dofinansowano ze środków budżetu Miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie kultury oraz ochrony dziedzictwa narodowego.

 

Grafika przedstawia granatowe świateczne tło w gwiazdki, pośrodku którego widnieje napis: Grudniowe serenady, data i godzina premiery koncertu - 24 grudnia godzina 18, gdzie będzie można obejrzeć - Telewizja Tetka Tczew. Po lewej stronie są wypisani wykonawcy i program koncertu. Po prawej stronie grafiki są loga organizatorów i partnerów koncertu.  

 

Co, gdzie, kiedy?

 • Grudniowe serenady... - koncert ONLINE
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  24.12.2020, 18:00
  ONLINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna

  W dniu wydarzenia artystycznego KASA czynna godzinę przed wydarzeniem.
  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl