Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

Zainteresowany pracą w Tczewie? - u nas zawsze aktualne oferty

Tczew to miasto znajdujące się w województwie pomorskim, na Pojezierzu Starogardzkim. Na terenie miasta znajduje się wiele przedsiębiorstw. Rozwija się także branża handlowo- usługowa. Jeżeli szukasz pracy w Tczewie – dobrze trafiłeś. W tech chwili posiadamy oferty pracy na takich stanowiskach jak drukarz offsetowy, technik napraw, czy referendarz statystyk. W naszym serwisie oferty pracy są stale aktualizowane.

Oferty pracy dla drukarzy offsetowych

Osoba zatrudniona na stanowisku drukarza offsetowego jest odpowiedzialna za obsługę maszyn drukujących offsetowych (ustawianie właściwych parametrów maszyny, zapewnienie jej efektywnej pracy, nadzór nad procesem druku), produkowanie wyrobów zgodnych z zamówieniem, kontrolę jakości produkcji, raportowanie o wykonanej pracy, czyszczenie i konserwację używanych maszyn i urządzeń biurowych. Od kandydatów na stanowisko drukarza offsetowego wymaga się umiejętności technicznych, doświadczenia na podobnym stanowisku, samodzielności, znakomitej organizacji pracy własnej. Niekiedy konieczna jest dyspozycyjność do pracy zmianowej i znajomość języków obcych (przynajmniej języka angielskiego). Zarobki drukarzy są dość zróżnicowane. Zależą w dużej mierze od firmy, która ich zatrudnia.

Możliwość zatrudnienia jako referendarz statystyk

Referendarz statystyk to pracownik odpowiedzialny za weryfikację i aktualizację danych rejestrowych, przyjmowanie, a także rejestrowanie wniosków o wpis, zmianę, czy skreślenie wpisu w rejestrze REGON. Pracownik zatrudniony na stanowisku referendarza statystyka zajmuje się współpracą z organami rejestrowymi administracji publicznej, udostępnianiem informacji statystycznych, realizowaniem badań ankietowych. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się wykształcenia przynajmniej średniego (wyższe kierunkowe jest mile widziane), doświadczenia w pracy w administracji publicznej lub pracy biurowej. W pracy tej ważna jest biegła obsługa komputera, umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, nastawienie na osiąganie celów. Kandydat musi w pełni korzystać z praw publicznych i być osobą niekaraną.

Praca na stanowisku technika napraw

W Tczewie poszukiwani są technicy napraw. Do pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy między innymi lokalizacja, a następnie diagnoza usterek i naprawy urządzeń elektronicznych. Od pracownika oczekuje się propozycji zmian w procesie produkcyjnym lub projekcie urządzenia, jeśli nie działa ono prawidłowo. Żeby rozpocząć pracę jako technik napraw należy posiadać przynajmniej wykształcenie średnie techniczne (preferowane są takie kierunki jak elektrotechnika czy elektronika). Część pracodawców wymaga od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku. W pracy tej liczy się analityczne myślenie, zdolności manualne, komunikatywność, zdolność do pracy samodzielnej, jak i zespołowej.