Wadim Papiż piąty w Grand Prix Polski w Kielcach
Wadim Papiż z Tczewa zajął 5 miejsce podczas trzeciego turnieju Grand Prix Polski w bilardzie, który odbył się w Kielcach. To znaczący sukces dla mieszkańca naszego miasta, który walczy o awans na mistrzostwa Polski.
  1. Wadim Papiż zajął 5 miejsce w trzecim turnieju Grand Prix Polski.
  2. W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników z całej Polski.
  3. Kamil Sząszor i Kacper Konkel uplasowali się na 17 miejscu.
  4. Mateusz Śniegocki wygrał cały turniej.

W miniony weekend w Kielcach odbył się trzeci z cyklu turniejów Grand Prix Polski w bilardzie, który przyciągnął ponad 100 zawodniczek i zawodników. Wśród uczestników znaleźli się reprezentanci tczewskiej Arkadii: Kamil Sząszor, Wadim Papiż i Kacper Konkel.

Wadim Papiż, reprezentujący Europool Arkadia Tczew, osiągnął imponujące 5 miejsce, co jest znaczącym krokiem w jego drodze do mistrzostw Polski. Szczególnie warto podkreślić jego zwycięstwo w 1/8 finału nad Karolem Skowerskim, co było kluczowym momentem w jego występie.

Kamil Sząszor i Kacper Konkel zakończyli turniej na solidnym 17 miejscu. Obaj zawodnicy odpadli w ostatnich decydujących partiach - Kamil przegrał z Sebastianem Batkowskim, a Kacper został pokonany przez Mieszka Fortuńskiego.

Na podium turnieju znalazł się Mateusz Śniegocki, który zajął pierwsze miejsce. Radosław Babica uplasował się na drugim miejscu, a Mieszko Fortuński oraz Jeremi Nowak podzielili trzecie miejsce.

Warto zauważyć, że to już kolejny sukces zawodników z Tczewa w tegorocznym cyklu Grand Prix Polski. Na inauguracji Roman Wasilewski zdobył 3 miejsce, a Kamil Sząszor był piąty. W drugim turnieju Kamil Sząszor stanął na najniższym stopniu podium. Teraz Wadim Papiż dołączył do grona czołowych zawodników, co potwierdza wysoką formę tczewskich bilardzistów.

Następny turniej w ramach rankingu Polski odbędzie się w dniach 27-28 lipca. Miejmy nadzieję, że reprezentanci Arkadii Tczew będą kontynuować swoją dobrą passę i przyniosą kolejne sukcesy.

Wg inf z: UM Tczew