Agnieszka, Daria i Marzena dołączyły do tczewskiej policji — co dalej?

2 min czytania
Agnieszka, Daria i Marzena dołączyły do tczewskiej policji — co dalej?


Trzy nowe policjantki wzmacniają szeregi Komendy Powiatowej Policji w Tczewie - zaczynają szkolenie podstawowe i wkrótce będą widoczne na ulicach powiatu.

  • W Tczewie witamy Agnieszkę, Darię i Marzenę - rusza ich droga w mundurze
  • Dołącz do policji - sprawdź jak rozpocząć służbę w naszym powiecie

W Tczewie witamy Agnieszkę, Darię i Marzenę - rusza ich droga w mundurze

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie powiększyła szeregi o trzy nowe funkcjonariuszki: Agnieszkę, Darię i Marzenę. Wszystkie przeszły już proces rekrutacyjny i formalnie dołączyły do zespołu jednostki.

Przed nimi intensywny okres przygotowań - uczestniczyć będą w szkoleniu podstawowym, gdzie zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do służby. To etap, w którym pod okiem instruktorów poznają procedury, taktykę działania oraz zadania, jakie stoją przed policjantami pełniącymi służbę na terenie powiatu tczewskiego.

Policja informuje, że nowe funkcjonariuszki wkrótce będą angażować się w codzienne obowiązki na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. To ważne wzmocnienie lokalnej jednostki, zwłaszcza przy rosnących oczekiwaniach wobec porządku publicznego i szybkiej reakcji na zdarzenia.

Dołącz do policji - sprawdź jak rozpocząć służbę w naszym powiecie

Komenda zachęca chętnych do rozważenia kariery w policji. Kandydaci przechodzą rekrutację, a po jej zakończeniu rozpoczynają szkolenie podstawowe podobne do tego, które zaczynają teraz Agnieszka, Daria i Marzena. To ścieżka, która prowadzi od procesu naboru do pełnienia służby w terenie.

Życzymy nowym funkcjonariuszkom powodzenia w realizacji zawodowych celów oraz szybkiego odnalezienia się w mundurze. Mieszkańcy mogą oczekiwać, że w nadchodzących tygodniach zobaczą je pracujące na rzecz bezpieczeństwa w różnych miejscach powiatu tczewskiego.

Na podst. Policja Tczew

Autor: krystian