Koncert jubileuszowy Raz, Dwa, Trzy w Tczewie — 35-lecie zespołu

2 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Koncert jubileuszowy Raz, Dwa, Trzy w Tczewie — 35-lecie zespołu

Zespół Raz, Dwa, Trzy wystąpi w Tczewie z okazji jubileuszu 35-lecia działalności. Grupa, znana z literackiego tekstu Adama Nowaka i charakterystycznego brzmienia, obchodzi trzy i pół dekady obecności na polskiej scenie muzycznej; jubileuszowe koncerty mają być formą podziękowania dla publiczności, bez oficjalnych akademii czy telewizyjnych transmisji.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: piątek, 14 listopada 2025
  • Godzina: 19:00–20:30
  • Miejsce: Tczew
  • Koordynator publikacji wydarzenia: biletyna.pl (kontakt wymieniony przy ogłoszeniu)

O zespole i programie koncertu

Raz, Dwa, Trzy to formacja, która powstała około 35 lat temu — jej początki sięgają wspólnych prób studentów w akademiku w Zielonej Górze. Przez lata zespół konsekwentnie podąża własną drogą muzyczną, często stojąc na uboczu głównego nurtu, ale zdobywając wierną publiczność dzięki stałej obecności koncertowej.

W repertuarze znajdują się zarówno utwory autorskie, jak i interpretacje piosenek takich autorów jak Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski, wykonywane z szacunkiem dla oryginałów. Jubileuszowe koncerty mają charakter kameralny i są przeznaczone jako wyraz wdzięczności wobec fanów, którzy towarzyszą zespołowi od wielu lat.

Informacje praktyczne

  • Koncert ma formę typowego występu klubowo-scenicznego; nie zapowiadane są oficjalne uroczystości ani transmisje.
  • Organizatorzy wydarzenia udostępnili kontakt przy publikacji — w razie pytań wskazano platformę publikującą ogłoszenie.

Dla kogo?

Wydarzenie jest adresowane do miłośników polskiej piosenki autorskiej i fanów zespołu, a także osób zainteresowanych koncertami z repertuarem literacko-muzycznym. To propozycja dla tych, którzy cenią bezpośredni kontakt z wykonawcą i koncertowy charakter spotkania.

Autor: info_wydarzenia