Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tczewa

promo-facebook-przemek-radziszewski.jpg

Będzie to pierwszy z 4 koncertów online.

Przemysław Radziszewski – LIVE 

4 lipca 2020 godz. 20.00

LIVE na Facebookowym profilu Gminy Tczew.... https://www.facebook.com/ugtczew/ 


Jako pierwszy swoje umiejętności wokalne zaprezentuje Przemek Radziszewski - Finalista V edycji programu The Voice od Poland. Tenor, obdarzony ciemną, głęboką, niespotykaną barwą głosu. Można go spotkać na scenach operowych, ale również na estradzie. Na jednej scenie śpiewał z wieloma gwiazdami jak np. Andrea Bocelli, czy Edyta Górniak.

 

#MuzycznaScena – letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew” to w dobie odwoływanych imprez i wydarzeń koncertowych, propozycja muzyczna dla spragnionych dobrej muzyki! 

Cykl koncertów online #MuzycznaScena jest realizowany przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty, które będzie można zobaczyć na fanpage Gminy Tczew będą okazją, aby posłuchać muzyki koncertowej w warunkach domowych. 

Spotkajmy się w lipcowe, sobotnie wieczory po obu stronach monitorów. Zróbmy imprezę masową online! Co więcej, pokażcie nam swój udział podczas koncertu – wystarczy zrobić zdjęcie, nagrać film jak oglądasz koncert i podesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z każdego koncertu wybierzemy jedną osobę, która otrzyma fantastyczną nagrodę!

Z A P R A S Z A M Y.

Co, gdzie, kiedy?

 • Muzyczna Scena // Przemek Radziszewski // Koncert online
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  04.07.2020, 20:00
  ONLINE
  Koncert Online
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna