Komu zlecić zabezpieczanie wykopów na Pomorzu?

W budownictwie przemysłowym, hydrotechnicznym czy drogowym często trzeba skorzystać z usług geotechnicznych, np. podczas zabezpieczania wykopów, czy wzmacnianiu gruntów. W dzisiejszym artykule sprawdzimy, jakie firmy realizują roboty geotechniczne na Pomorzu. Czytajcie dalej, jeśli zastanawiacie się, komu zlecić zabezpieczanie wykopów.

Zabezpieczanie wykopów z Keller

Firma Keller działa w Polsce od 1995 roku i w branży geotechnicznej odniosła wiele sukcesów. W 1999 roku firma wprowadziła pierwsze przesłony uszczelniające DSM w Polsce! Zabezpieczanie wykopów przy układaniu fundamentów warto zlecić firmie Keller.com.pl, która posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu robót geotechnicznych. Firma Keller zajmuje się nie tylko zabezpieczeniem wykopów, ale także wzmacnianiem podłoża, głębokim fundamentowaniem, technologiami iniekcyjnymi, konstrukcjami hydrotechnicznymi. Firma ta posiada oddziały w Gdyni, w Szczecinie, z usług geotechnicznych mogą skorzystać nawet inne Kraje Bałtyckie.

Soiltech

Soiltech to firma geotechniczna z Gdańska, która powstała w 2013 roku, realizuje ona roboty geotechniczne na terenie całego kraju, nie tylko na Pomorzu. Oferta firmy Soiltech skierowana jest w dużej mierze do wykonawców budownictwa przemysłowego, drogowego, kubaturowego czy hydrotechnicznego. Firma Soiltech wykona wzmocnienie podłoża, obudowy wykopów, kotwy gruntowe, dreny wgłębne, czy zabezpieczy skarpy.

Firma geotechniczna Segar

Segar to firma ze Słubicy A z 15-letnim doświadczeniem, ale roboty geotechniczne wykonuje na terenie całej Polski, także na Pomorzu. Firma oferuje nie tylko usługi geotechniczne i hydrotechniczne, ale także wykonywanie innych robót budowlanych czy dzierżawę specjalistycznego sprzętu. Firma ta należy do Polskiego Zrzeszenia Fundamentów Specjalnych, dzięki czemu stale poszerza swoją wiedzę z zakresu geotechniki.

Tolos

Tolos to Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne, które działa od 1997 roku, a jego siedziba znajduje się w Żorach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by prace geotechniczne zlecić tej firmie, ponieważ wykonywała ona już wcześniej prace dla klientów na Pomorzu. Firma wykonuje zlecenia geotechniczne, ale także inne, bardziej wymagające projekty, np. z zakresu budownictwa wodnego, drogowego, kolejowego, mikrotunelingu, czy robót melioracyjnych.

El-kop

El-kop to firma z Chwaszczyna, niedaleko Gdyni, oferuje ona zabezpieczanie wykopów, zagęszczaniem terenu, czy wykonywaniem nasypów. Firma ta działa na terenie całego województwa pomorskiego. Warto dodać, że firma El-kop oferuje wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Geobud Gdańsk

Geobud to kolejna firma geotechniczna z Gdańska, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu fundamentowania, naprawiania obiektów hydrotechnicznych oraz innych prac geotechnicznych, jak zabezpieczanie wykopów. To, co wyróżnia firmę Geobud to fakt, że korzysta ona ze sprzętu małogabarytowego, dzięki czemu mogą oni wykonywać pracę tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie ciężkiego sprzętu.

Nie wszystkie firmy geotechniczne do zabezpieczania wykopów znajdują się na Pomorzu, ale warto znać także te z innych części Polski, ponieważ często realizują one praca na terenie całego kraju.