Zapytanie ofertowe na usługę transportową na lata 2019-2020 w ramach projektu "Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim"

W związku z otrzymaniem dofinansowania z Unii Europejskiej na realizację projektu pn. „Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim” Powiat Tczewski kieruje zapytanie ofertowe do Wykonawców, którzy są w stanie zrealizować usługę transportową w ramach wizyt studyjnych do siedziby przedsiębiorców i na wyższe uczelnie w latach 2019-2020.

Proszę o zapoznanie się z treścią zapytania ofertowego oraz projektem umowy (pliki w załączniku). Bardzo proszę o odpowiedź do dnia 01.10.2019 r. do godz. 12.00 składając ofertę wraz z wymaganymi z załącznikami.

Załączniki


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.