UM Tczew: Eko-rodzinka i eko-zwierzaki” znamy zwycięzców konkursu plastycznego

2 min czytania

**Konkurs Eko-rodzinka i eko-zwierzaki” organizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Uczestnicy konkursu stworzyli prace przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu takich jak butelki, puszki, plastikowe nakrętki, płyty CD i kartony. **

Wśród prac przyniesionych na konkurs znalazły się m.in. rodzinki z dziećmi, zwierzęta domowe takiej jak koty i psy oraz dzikie zwierzęta jak np. żyrafa, hipopotam, czy kameleon, a nawet całe mini ZOO. Wśród ogromu fantastycznych prac ciężko było wybrać te najlepsze, gdyż wszyscy uczestnicy bardzo się postarali.

W gronie jury oceniającego wszystkie prace gościliśmyMałgorzatę Kruk z Fabryki Sztuk oraz Tomasza Hildebrandta , dyrektora Centrum Kultury i Sztuki. Jury, po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać następujące nagrody:

** w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym:**

  • 1 miejsce Mateusz Wojciechowski bilet rodzinny do ZOO oraz eko gadżety
  • 2 miejsce Natalia Wojciechowska eko gadżety
  • 3 miejsce Roksana Semla eko gadżety

** w kategorii dzieci w wieku szkolnym kl. 1-3:**

  • 1 miejsce Milena Klinkosz bilet rodzinny do ZOO oraz eko gadżety
  • 2 miejsce Olga Przychodna eko gadżety
  • 3 miejsce Jagoda Grabowska eko gadżety

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody można odbierać od 17 do 28 maja 2021 r. w godzinach 9.00-18.00 z portierni Centrum Kultury i Sztuki.

Od 21 maja zapraszamy również do obejrzenia wystawy prac wykonanych w ramach konkursu. Wystawa mieści się na tarasach Centrum Kultury i Sztuki.

Urząd Miejski w Tczewie,

wrotatczewa.pl/eko-rodzinka-i-eko-zwierzaki-znamy-zwyciezcow-konkursu-plastycznego/

Autor: krystian